İade Ve Değişim Koşulları

İade veya değişim süresi ( 3 ) iş günüdür.

İade veya değişim veya sipariş iptali talebinizi neden belirterek info@gizlitopuk.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir. 
 

  1. Ürün Değişimi için mutlaka değişim yapacağınız ayakkabının kodunu ve yerine alacağınız ayakkabının kodunu bize mail yoluyla veya bir not yazarak bildirmeniz gerekmektedir.
  2. Almış olduğunuz ürününün, etiketini sökmeden/tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren üç (3) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile iade ya da değişimini talep edebilirsiniz.
  3. Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.
  4. Değişim ve iade yapılmak istenen ürünler Yurtiçi Kargo ile Adres: Kışla mah. 51 sk. Gülenoğlu Apt. No: 13/B, Muratpaşa - Antalya, Alıcı: Mehmet Yıldız, Telefon: 0532 692 21 13 adresine kargo ücretini ödeyerek göndermelidir.
  5. İade edilecek ürün tarafımıza gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir. (Gönderilen ürün problemli ya da firmamız kaynaklı bir hata söz konusu ise, tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.)
  6. İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, kredi kartı ise banka prosedürlerine bağlı olarak en geç 30 iş günü içerisinde kargo ve diğer masraflar düşüldükten sonra yapılacaktır. 
  7. Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. Ayrıca sitede kullanılan ürün resmi ile gerçek ürün arasında azda olsa renk ve ton farklılıkları olabilmektedir.
  8. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, kullanılmış ve ya müşteriye özel olarak üretilmiş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.


Alışverişini yapan her müşterimiz elektronik ortamda bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.